BrandInfo

róż

Jak aplikować róż, by wyglądać zdrowo i promiennie?

  1. Róż w formie prasowanej jest produktem o łatwej aplikacji i pasuje do każdego rodzaju cery. Jeśli jednak masz skórę tłustą i trądzikową unikaj kosmetyków mocno połyskujących. Takie sprawdzą się w przypadku skóry suchej i mieszanej, która często ma przesuszone policzki. Nie wybieraj różu w intensywnym kolorze, jeśli Twoja twarz ma skłonność do zaczerwienień, jak np. w przypadku cer naczynkowych.
  2. Róż nakładaj pędzelkiem, najlepiej z naturalnego włosia. Jego rozmiar powinien być dobrany do wielkości twarzy i nie musi to być pędzelek skośny.
  3. Kosmetyk aplikujemy na szczyty kości policzkowych. Wystarczy się uśmiechnąć i musnąć nim policzki. Rozcieraj produkt pędzelkiem w kierunku skroni, a nie ust. W ten sposób zafundujesz sobie optyczny „lifting” twarzy. Właśnie dlatego mówi się, że róż to najbardziej odmładzający kosmetyk. Dla naturalnego efektu ważne jest, by go dobrze rozetrzeć, najlepiej dużym czystym pędzlem lub takim, którym nakładasz puder.
  4. Uważaj na plamy i zacieki. By tego uniknąć, przypudruj twarz, a następnie otrzep pędzelek z nadmiaru różu przed jego zastosowaniem. 

Jak dobrać idealny kolor różu?

Jeśli szukasz szerokiej gamy kolorów, dopasowanej do różnych typów urody i karnacji to wypróbuj produkty Miss Butterfly. Propozycja marki Butterfly Collection na sezon jesienno-zimowy to róże, zarówno w wersji delikatnej, przygaszonej, jak i intensywnej, bardziej nasyconej. Do wyboru, do koloru!